panWokularach

panWokularach 2022 | play ON

W uszach dźwięczy

Moje nuty dla Ciebie. Stworzyłem playlistę, która będzie systematycznie uzupełniana. Znajdziesz w niej bardzo dużo najróżniejszych dźwięków, które grają mi w słuchawkach i głośnikach na co dzień.  Zapraszam Cię do mojej muzycznej przestrzeni, pełnej niespodziewanych zakątków. Daj znać, jeśli jakiś kawałek spodoba Ci się szczególnie. Ja praktycznie nie rozstaję się z muzyką, słucham prawie na […]

Moje nuty dla Ciebie. Stworzyłem playlistę, która będzie systematycznie uzupełniana. Znajdziesz w niej bardzo dużo najróżniejszych dźwięków, które grają mi w słuchawkach i głośnikach na co dzień. 

Zapraszam Cię do mojej muzycznej przestrzeni, pełnej niespodziewanych zakątków. Daj znać, jeśli jakiś kawałek spodoba Ci się szczególnie. Ja praktycznie nie rozstaję się z muzyką, słucham prawie na okrągło. Najbardziej lubię długie spacery ze słuchawkami na uszach i tak zwane wieczory odsłuchowe, kiedy zasiadam wygodnie z PaniąKa lub z przyjaciółmi. Grzejmy lampy do czerwoności i delektujemy się dźwiękiem.

Miłego słuchania – panWokularach

Napisane przez : 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O mnie

Jestem analogowym facetem w cyfrowym świecie. Nie potrafię funkcjonować bez muzyki, kina , teatru i fotografii. Lubię odkrywać nowe smaki, miejsca, zapachy. Potrzebuję przestrzeni, emocji i ludzi. Na co dzień pomagam markom, żeby znów były fajne i potrafiły rozmawiać :). Układam je w spójną całość, pokazuję jak budować interesujące historie, tworzyć i wdrażać strategie oraz nowoczesne technologie.

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner